Převzetí jmění společnosti ODEON DATA SERVIS a.s.

Počet dceřiných společností koncernu ODEON se v roce 2010 zmenšil ze tří na dvě z důvodu převzetí jmění dceřiné společnosti ODEON DATA SERVIS a.s. mateřskou společností koncernu ODEON, která tím posílila své postavení.

Mateřská společnost ODEON FIRM SERVIS a.s. převzala dne 1.10.2010 jmění dceřiné společnosti ODEON DATA SERVIS a.s., která tímto dnem zanikla bez likvidace a mateřská společnost ODEON FIRM SERVIS a.s. se stala jejím právním nástupcem. Důvodem byla racionalizace v rámci koncernu.

Postavení mateřské společnosti koncernu ODEON se tímto převzetím jmění posílilo, i když má koncern o jednu dceřinou společnost méně, a to i proto, že se v důsledku toho stala jediným společníkem dceřiné společnosti Aromka Brno s.r.o. (předtím ji vlastnila společně se zaniklou dceřinou společností ODEON DATA SERVIS a.s.). Koncern ODEON má od 1.10.2010 tuto strukturu:

Z hlediska uvedených společností jde o konečnou podobu koncernu, a to proto, že přeměny mezi mateřskou a dceřinými společnostmi, ani přeměny mezi dceřinými společnostmi, které by vedly k zániku některé z těchto společností, nepřicházejí v úvahu, a to vzhledem ke zcela odlišným a specifickým oborům jejich podnikání.

Článek Převzetí jmění společnosti ODEON DATA SERVIS a.s. se nachází v rubrice Historie.

Související články

Aktuality

Pronájem bytu 2+1 v Třeboni

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v Třeboni.

2.01.20 - Více ...

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz