ODEON a.s.

Společnost ODEON a.s. je mateřskou společností koncernu ODEON. Informace o společnosti najdete na samostatném webu http://as.odeon.cz.

Společnost pronajímá nebytové prostory v Brně. Vlastní a provozuje nájemní polyfunkční dům služeb v Josefské ulici v centru Brna a nájemní výrobní a skladový areál v Brně na Vídeňské. Dále vlastní menší výrobní a skladový areál v Komárově.

Společnost ODEON a.s. dále podniká v Praze a v Třeboni, kde jsou realizovány ekonomické a internetové služby; v Třeboni pak i pronájem nemovitostí (areál Pod Světem). V Přísnoticích (Brno – venkov) má společnost archiv písemností a spisovnu.

Společnost ODEON a.s. má přímé vlastnické podíly v následujících společnostech:

Ekonomické služby

Ekonomické služby jsou zaměřeny především na firemní klientelu a zahrnují ekonomický servis od poradenských služeb (podnikatelských záměrů, projektů, koncepcí a strategií, správy firem), přes vedení účetnictví až po archivaci dokumentů.

Internetové služby

V rámci internetových služeb zajišťuje společnost kompletní dodávky pro realizaci internetových aplikací a portálů, a to včetně služeb internetového marketingu, jakož i zajišťování jejich provozu.

Článek ODEON a.s. se nachází v rubrice Společnosti.

Související články

Aktuality

Pronájem bytu 2+1 v Třeboni

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v Třeboni.

2.01.20 - Více ...

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz