Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Užijte si letní dovolenou v soukromí chat a chalup, které nabízí cestovní agentura DDS TOUR s.r.o.

Níže nabízíme několik typů pro strávení příjemné letní dovolené.

Prohlédněte si kompletní nabídku letní dovolené v ČR na chatách a chalupách.

Nabídka chaty a chalupy pro letní dovolenou

Ubytování Znojemsko Chalupa - Police

Chalupa Znojemsko v obci Police nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Prahy a Slapy Chalupa - Čím

Chalupa Okolí Prahy a Slapy v obci Čím nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Čím na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jizerské hory Chalupa - Smržovka

Chalupa Jizerské hory v obci Smržovka nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Smržovka na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - České Budějovice

Chata Okolí Českých Budějovic v obci České Budějovice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 2. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - České Budějovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chata - Mendryka

Chata Vysočina v obci Mendryka nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Mendryka na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Krkonoše Chata - Levínská Olešnice

Chata Krkonoše v obci Levínská Olešnice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Levínská Olešnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Šumava Chata - Javorná na Šumavě

Chata Šumava v obci Javorná na Šumavě nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Javorná na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chata - Polička

Chata Vysočina v obci Polička nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Polička na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Moravský kras Chalupa - Luleč

Chalupa Moravský kras v obci Luleč nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 3. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Luleč na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chalupa - Římov

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Římov nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Římov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chata - Dolní Bušínov

Chata Jeseníky v obci Dolní Bušínov nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Dolní Bušínov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chalupa - Starovičky

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Starovičky nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 16. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Starovičky na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.01.19

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz