Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Užijte si letní dovolenou v soukromí chat a chalup, které nabízí cestovní agentura DDS TOUR s.r.o.

Níže nabízíme několik typů pro strávení příjemné letní dovolené.

Prohlédněte si kompletní nabídku letní dovolené v ČR na chatách a chalupách.

Nabídka chaty a chalupy pro letní dovolenou

Ubytování České středohoří Chata - Smolnice

Chata České středohoří v obci Smolnice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Smolnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Česká Kanada Chalupa - Stálkov

Chalupa Česká Kanada v obci Stálkov nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Stálkov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Broumovsko Chalupa - Markoušovice

Chalupa Broumovsko v obci Markoušovice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Markoušovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chalupa - Bernartice

Chalupa Vysočina v obci Bernartice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Bernartice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Beskydy Chalupa - Vysoká

Chalupa Beskydy v obci Vysoká nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 3. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Vysoká na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - České Budějovice

Chata Okolí Českých Budějovic v obci České Budějovice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 2. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - České Budějovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chalupa - Kamenice u Jihlavy

Chalupa Vysočina v obci Kamenice u Jihlavy nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Kamenice u Jihlavy na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Beskydy Chata - Malenovice

Chata Beskydy v obci Malenovice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Malenovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chata - Mutěnice

Chata Břeclavsko a Pálava v obci Mutěnice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Mutěnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chata - Dolní Bušínov

Chata Jeseníky v obci Dolní Bušínov nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Dolní Bušínov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Beskydy Chalupa - Francova Lhota

Chalupa Beskydy v obci Francova Lhota nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Francova Lhota na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Znojemsko Chalupa - Hluboké Mašůvky

Chalupa Znojemsko v obci Hluboké Mašůvky nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Hluboké Mašůvky na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.01.19

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz