Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Užijte si letní dovolenou v soukromí chat a chalup, které nabízí cestovní agentura DDS TOUR s.r.o.

Níže nabízíme několik typů pro strávení příjemné letní dovolené.

Prohlédněte si kompletní nabídku letní dovolené v ČR na chatách a chalupách.

Nabídka chaty a chalupy pro letní dovolenou

Ubytování Vysočina Chalupa - Kamenice u Jihlavy

Chalupa Vysočina v obci Kamenice u Jihlavy nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Kamenice u Jihlavy na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chata - Mendryka

Chata Vysočina v obci Mendryka nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Mendryka na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Znojemsko Chalupa - Police

Chalupa Znojemsko v obci Police nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chalupa - Horní Dobrouč

Chalupa Orlické hory v obci Horní Dobrouč nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Horní Dobrouč na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Brdská vrchovina Chalupa - Buková

Chalupa Brdská vrchovina v obci Buková nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Buková na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chata - Lichkov

Chata Orlické hory v obci Lichkov nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Lužické hory a České Švýcarsko Chata - Doubice

Chata Lužické hory a České Švýcarsko v obci Doubice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Doubice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chata - Nová Ves u Týniště nad Orlicí

Chata Orlické hory v obci Nová Ves u Týniště nad Orlicí nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Nová Ves u Týniště nad Orlicí na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování České středohoří Chata - Smolnice

Chata České středohoří v obci Smolnice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chata - Smolnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Česká Kanada Chalupa - Stálkov

Chalupa Česká Kanada v obci Stálkov nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Stálkov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chalupa - Starovičky

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Starovičky nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 16. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Starovičky na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí ubytování pro letní dovolenou. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě objektu.

Fotografie chatyFotografie chaty

Pronájem s objednávkou on-line, obsazenost, ceník letní dovolené a podrobný popis je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Hynčice na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.01.17

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.17 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz