Okolí Českých Budějovic - ubytování chaty a chalupy

Prohlédněte si kompletní nabídku chaty a chalupy v okolí Čekých Budějovic.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Dubné

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Dubné nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dubné na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chalupa - Hřeben

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Hřeben nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hřeben na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chalupa - Římov

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Římov nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Římov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nová Ves na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - České Budějovice

Chata Okolí Českých Budějovic v obci České Budějovice nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 2. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - České Budějovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Hněvkovice na levém břehu Vltavy

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Hněvkovice na levém břehu Vltavy nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Hněvkovice na levém břehu Vltavy na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Mříč

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Mříč nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Mříč na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Černice

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Černice nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Černice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Jivno - rybník Mrhal

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Jivno - rybník Mrhal nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Jivno - rybník Mrhal na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Břehy

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Břehy nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Břehy na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chalupa - České Chalupy

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci České Chalupy nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - České Chalupy na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Apartmán - Kosov

Apartmán Okolí Českých Budějovic v obci Kosov nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Kosov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chata - Mříč

Chata Okolí Českých Budějovic v obci Mříč nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, obsazenost, ceny za týdenní dovolenou a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Mříč na webu společnosti DDS TOUR.

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz