Last minute dovolená na chatách a chalupách

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní pobyty na chatách a chalupáv v ČR a na Slovensku.

Každoročně z naší nabídky v letních měsících vybíráme objekty, které mají doposud volný prázdninový pobyt pro dovolenou a jsou vhodné pro uskutečnění Last minute pobytu.

Výběr z chat a chalup s volným termínem na poslední chvíli

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů pro dovolenou na poslední chvíli. Pokud uvažujete o týdenním pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Kompletní přehled doporučených pobytů na poslední chvíli najdete nabídce Last Minute pobytů na webu DDS TOUR.

Dovolená Vysočina Chalupa - Kamenice u Jihlavy

Chalupa Vysočina v obci Kamenice u Jihlavy nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Kamenice u Jihlavy na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Vysočina Chata - Mendryka

Chata Vysočina v obci Mendryka nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Mendryka na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Znojemsko Chalupa - Police

Chalupa Znojemsko v obci Police nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Orlické hory Chalupa - Horní Dobrouč

Chalupa Orlické hory v obci Horní Dobrouč nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Horní Dobrouč na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Brdská vrchovina Chalupa - Buková

Chalupa Brdská vrchovina v obci Buková nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Buková na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Orlické hory Chata - Lichkov

Chata Orlické hory v obci Lichkov nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Orlické hory Chata - Nová Ves u Týniště nad Orlicí

Chata Orlické hory v obci Nová Ves u Týniště nad Orlicí nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Nová Ves u Týniště nad Orlicí na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená České středohoří Chata - Smolnice

Chata České středohoří v obci Smolnice nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Smolnice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Česká Kanada Chalupa - Stálkov

Chalupa Česká Kanada v obci Stálkov nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Stálkov na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.12.15

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.17 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz