Last minute dovolená na chatách a chalupách

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní pobyty na chatách a chalupáv v ČR a na Slovensku.

Každoročně z naší nabídky v letních měsících vybíráme objekty, které mají doposud volný prázdninový pobyt pro dovolenou a jsou vhodné pro uskutečnění Last minute pobytu.

Výběr z chat a chalup s volným termínem na poslední chvíli

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů pro dovolenou na poslední chvíli. Pokud uvažujete o týdenním pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Kompletní přehled doporučených pobytů na poslední chvíli najdete nabídce Last Minute pobytů na webu DDS TOUR.

Dovolená Nízké Tatry Chalupa - Kvačany

Chalupa Nízké Tatry v obci Kvačany nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Kvačany na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Orlické hory Chalupa - Lichkov

Chalupa Orlické hory v obci Lichkov nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Lužické hory a České Švýcarsko Chalupa - Rynartice

Chalupa Lužické hory a České Švýcarsko v obci Rynartice nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Rynartice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hynčice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Orlické hory Chata - Celné

Chata Orlické hory v obci Celné nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Celné na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Orlické hory Chalupa - Klášterec nad Orlicí - Lhotka

Chalupa Orlické hory v obci Klášterec nad Orlicí - Lhotka nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Klášterec nad Orlicí - Lhotka na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nová Ves na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Malá a Velká Fatra Chalupa - Zázrivá

Chalupa Malá a Velká Fatra v obci Zázrivá nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Zázrivá na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Beskydy Chalupa - Velké Karlovice

Chalupa Beskydy v obci Velké Karlovice nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Velké Karlovice na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.12.15

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.17 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz