Last minute dovolená na chatách a chalupách

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní pobyty na chatách a chalupáv v ČR a na Slovensku.

Každoročně z naší nabídky v letních měsících vybíráme objekty, které mají doposud volný prázdninový pobyt pro dovolenou a jsou vhodné pro uskutečnění Last minute pobytu.

Výběr z chat a chalup s volným termínem na poslední chvíli

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů pro dovolenou na poslední chvíli. Pokud uvažujete o týdenním pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Kompletní přehled doporučených pobytů na poslední chvíli najdete nabídce Last Minute pobytů na webu DDS TOUR.

Dovolená Znojemsko Chalupa - Police

Chalupa Znojemsko v obci Police nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Okolí Prahy a Slapy Chalupa - Čím

Chalupa Okolí Prahy a Slapy v obci Čím nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Čím na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Jizerské hory Chalupa - Smržovka

Chalupa Jizerské hory v obci Smržovka nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Smržovka na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Okolí Českých Budějovic Chata - České Budějovice

Chata Okolí Českých Budějovic v obci České Budějovice nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 2. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - České Budějovice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Krkonoše Chata - Levínská Olešnice

Chata Krkonoše v obci Levínská Olešnice nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Levínská Olešnice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Znojemsko Chalupa - Police

Chalupa Znojemsko v obci Police nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Vysočina Chata - Polička

Chata Vysočina v obci Polička nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Polička na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Moravský kras Chalupa - Luleč

Chalupa Moravský kras v obci Luleč nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 3. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Luleč na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená Jeseníky Chata - Dolní Bušínov

Chata Jeseníky v obci Dolní Bušínov nabízí letní pobyty pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dolní Bušínov na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.12.15

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz