Chaty na Silvestra - Silvestr 2013

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní silvestrovské pobyty na chatách a chalupách v celé ČR.

Silvestrovské chaty jsou tradičně jedním z nejžádanějších termínů v období chaty na silvestra shrnuje všechny objekty z nabídky ubytování na chatách a chalupách s volným silvestrovským termínem. Vybírat můžete také ubytování na Silvestra v turisticky nejatraktivnějších oblastech.

Ukázka chat a chalup z akce Chaty na Silvestra

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů z naší nabídky. Pokud uvažujete o týdenním silvestrovském pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Lipová-lázně

Chalupa Jeseníky v obci Lipová-lázně nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lipová-lázně na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Český les Chata - Hradiště

Chata Český les v obci Hradiště nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Hradiště na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Bernartice

Chalupa Krkonoše v obci Bernartice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Bernartice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Broumovsko Chalupa - Velké Petrovice

Chalupa Broumovsko v obci Velké Petrovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Velké Petrovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chalupa - Lazny

Chalupa Šumava v obci Lazny nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lazny na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Malenovice

Chata Beskydy v obci Malenovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Malenovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nová Ves na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Dolní Bečva

Chata Beskydy v obci Dolní Bečva nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dolní Bečva na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Zálesí

Chalupa Jeseníky v obci Zálesí nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Zálesí na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Huslenky

Chalupa Beskydy v obci Huslenky nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Huslenky na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hynčice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Velké Karlovice

Chalupa Beskydy v obci Velké Karlovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Velké Karlovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jizerské hory Chalupa - Josefův Důl

Chalupa Jizerské hory v obci Josefův Důl nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Josefův Důl na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Vysočina Chalupa - Červená Řečice

Chalupa Vysočina v obci Červená Řečice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Červená Řečice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Nový Hrozenkov

Chalupa Beskydy v obci Nový Hrozenkov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nový Hrozenkov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Třeboňsko Chalupa - Hamr

Chalupa Třeboňsko v obci Hamr nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hamr na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Znojemsko Chalupa - Trstěnice

Chalupa Znojemsko v obci Trstěnice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Trstěnice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Nízké Tatry Chata - Liptovský Trnovec

Chata Nízké Tatry v obci Liptovský Trnovec nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Liptovský Trnovec na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Nízké Tatry Apartmán - Bobrovček

Apartmán Nízké Tatry v obci Bobrovček nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Bobrovček na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr České středohoří Apartmán - Bílina

Apartmán České středohoří v obci Bílina nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 2. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Bílina na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Bystřička

Chalupa Beskydy v obci Bystřička nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Bystřička na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Orlické hory Chalupa - Lichkov

Chalupa Orlické hory v obci Lichkov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Dětřichov nad Bystřicí

Chalupa Jeseníky v obci Dětřichov nad Bystřicí nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Dětřichov nad Bystřicí na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Hostýnské vrchy Apartmán - Trnava u Zlína - Valašský apartmán

Apartmán Hostýnské vrchy v obci Trnava u Zlína - Valašský apartmán nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Trnava u Zlína - Valašský apartmán na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Trojanovice

Chata Beskydy v obci Trojanovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 15. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Trojanovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Česká Kanada Chalupa - Suchdol

Chalupa Česká Kanada v obci Suchdol nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Suchdol na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.10.13

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.17 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz