Chaty na Silvestra - Silvestr 2013

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní silvestrovské pobyty na chatách a chalupách v celé ČR.

Silvestrovské chaty jsou tradičně jedním z nejžádanějších termínů v období chaty na silvestra shrnuje všechny objekty z nabídky ubytování na chatách a chalupách s volným silvestrovským termínem. Vybírat můžete také ubytování na Silvestra v turisticky nejatraktivnějších oblastech.

Ukázka chat a chalup z akce Chaty na Silvestra

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů z naší nabídky. Pokud uvažujete o týdenním silvestrovském pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Silvestr Jeseníky Chata - Dolní Moravice

Chata Jeseníky v obci Dolní Moravice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dolní Moravice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jizerské hory Chalupa - Ferdinandov

Chalupa Jizerské hory v obci Ferdinandov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 26. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Ferdinandov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Lužické hory a České Švýcarsko Chata - Mařenice

Chata Lužické hory a České Švýcarsko v obci Mařenice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Mařenice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Levínská Olešnice

Chalupa Krkonoše v obci Levínská Olešnice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Levínská Olešnice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chalupa - Hamry na Šumavě

Chalupa Šumava v obci Hamry na Šumavě nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hamry na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jizerské hory Chalupa - Horní Maxov

Chalupa Jizerské hory v obci Horní Maxov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Horní Maxov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Prkenný Důl

Chalupa Krkonoše v obci Prkenný Důl nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Prkenný Důl na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chata - Klepáčov

Chata Jeseníky v obci Klepáčov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Klepáčov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chata - Dolní Lánov

Chata Krkonoše v obci Dolní Lánov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dolní Lánov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chalupa - Rovná u Sušice

Chalupa Šumava v obci Rovná u Sušice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Rovná u Sušice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Lipová-lázně

Chalupa Jeseníky v obci Lipová-lázně nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lipová-lázně na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Česká Kanada Chata - Senotín

Chata Česká Kanada v obci Senotín nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Senotín na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Nízké Tatry Chalupa - Liptovská Anna

Chalupa Nízké Tatry v obci Liptovská Anna nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Liptovská Anna na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Třeboňsko Chalupa - Lomnice nad Lužnicí

Chalupa Třeboňsko v obci Lomnice nad Lužnicí nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lomnice nad Lužnicí na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Lipenská přehrada a okolí Chata - Plánička

Chata Lipenská přehrada a okolí v obci Plánička nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Plánička na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chalupa - Konopiště

Chalupa Šumava v obci Konopiště nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Konopiště na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chata - Levínská Olešnice

Chata Krkonoše v obci Levínská Olešnice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Levínská Olešnice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Český ráj Chalupa - Václaví

Chalupa Český ráj v obci Václaví nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Václaví na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Vysočina Chata - Vilémovice

Chata Vysočina v obci Vilémovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Vilémovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Karolinka-Stanovnice

Chalupa Beskydy v obci Karolinka-Stanovnice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Karolinka-Stanovnice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Velké Karlovice

Chata Beskydy v obci Velké Karlovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Velké Karlovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Malá Bystřice

Chata Beskydy v obci Malá Bystřice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Malá Bystřice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Lipenská přehrada a okolí Chalupa - Černá v Pošumaví

Chalupa Lipenská přehrada a okolí v obci Černá v Pošumaví nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Černá v Pošumaví na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Apartmán - Stachy-Kůsov (Zadov)

Apartmán Šumava v obci Stachy-Kůsov (Zadov) nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Stachy-Kůsov (Zadov) na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Prostřední Bečva

Chata Beskydy v obci Prostřední Bečva nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Prostřední Bečva na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chata - Martinice v Krkonoších

Chata Krkonoše v obci Martinice v Krkonoších nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Martinice v Krkonoších na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.10.13

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz