Chaty na Silvestra - Silvestr 2013

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní silvestrovské pobyty na chatách a chalupách v celé ČR.

Silvestrovské chaty jsou tradičně jedním z nejžádanějších termínů v období chaty na silvestra shrnuje všechny objekty z nabídky ubytování na chatách a chalupách s volným silvestrovským termínem. Vybírat můžete také ubytování na Silvestra v turisticky nejatraktivnějších oblastech.

Ukázka chat a chalup z akce Chaty na Silvestra

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů z naší nabídky. Pokud uvažujete o týdenním silvestrovském pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Silvestr Nízké Tatry Chalupa - Kvačany

Chalupa Nízké Tatry v obci Kvačany nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Kvačany na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Orlické hory Chalupa - Lichkov

Chalupa Orlické hory v obci Lichkov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Vysočina Chalupa - Kamenice u Jihlavy

Chalupa Vysočina v obci Kamenice u Jihlavy nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Kamenice u Jihlavy na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hynčice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Orlické hory Chata - Celné

Chata Orlické hory v obci Celné nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Celné na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Vysočina Chalupa - Bernartice

Chalupa Vysočina v obci Bernartice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Bernartice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nová Ves na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Táborsko Chalupa - Sudoměřice u Bechyně

Chalupa Táborsko v obci Sudoměřice u Bechyně nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 15. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Sudoměřice u Bechyně na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Bernartice

Chalupa Krkonoše v obci Bernartice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Bernartice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Prkenný Důl

Chalupa Krkonoše v obci Prkenný Důl nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Prkenný Důl na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Česká Kanada Chata - Senotín

Chata Česká Kanada v obci Senotín nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Senotín na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Vysočina Chata - Mendryka

Chata Vysočina v obci Mendryka nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Mendryka na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Nový Hrozenkov

Chalupa Beskydy v obci Nový Hrozenkov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nový Hrozenkov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chalupa - Hamry na Šumavě

Chalupa Šumava v obci Hamry na Šumavě nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 15. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hamry na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Vrchlabí

Chalupa Krkonoše v obci Vrchlabí nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Vrchlabí na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Orlické hory Chata - Orlické Záhoří

Chata Orlické hory v obci Orlické Záhoří nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Orlické Záhoří na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Levínská Olešnice

Chalupa Krkonoše v obci Levínská Olešnice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Levínská Olešnice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Okolí Prahy a Slapy Chalupa - Vonoklasy

Chalupa Okolí Prahy a Slapy v obci Vonoklasy nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Vonoklasy na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chata - Javorná na Šumavě

Chata Šumava v obci Javorná na Šumavě nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Javorná na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Dolní Bečva

Chata Beskydy v obci Dolní Bečva nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dolní Bečva na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Břeclavsko a Pálava Chalupa - Ivaň

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Ivaň nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Ivaň na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Broumovsko Chalupa - Jiráskovy Skály

Chalupa Broumovsko v obci Jiráskovy Skály nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Jiráskovy Skály na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Hutisko-Solanec

Chata Beskydy v obci Hutisko-Solanec nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Hutisko-Solanec na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chata - Rapotín

Chata Jeseníky v obci Rapotín nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Rapotín na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chalupa - Třemešek

Chalupa Jeseníky v obci Třemešek nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Třemešek na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Valašská Bystřice

Chalupa Beskydy v obci Valašská Bystřice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Valašská Bystřice na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.10.13

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.17 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz