Chaty na Silvestra - Silvestr 2013

Společnost DDS TOUR s.r.o. nabízí týdenní silvestrovské pobyty na chatách a chalupách v celé ČR.

Silvestrovské chaty jsou tradičně jedním z nejžádanějších termínů v období chaty na silvestra shrnuje všechny objekty z nabídky ubytování na chatách a chalupách s volným silvestrovským termínem. Vybírat můžete také ubytování na Silvestra v turisticky nejatraktivnějších oblastech.

Ukázka chat a chalup z akce Chaty na Silvestra

Níže si můžete prohlédnou několik vybraných objektů z naší nabídky. Pokud uvažujete o týdenním silvestrovském pobytu na chatě, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

Silvestr Jizerské hory Chalupa - Smržovka

Chalupa Jizerské hory v obci Smržovka nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Smržovka na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Bernartice

Chalupa Krkonoše v obci Bernartice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Bernartice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Velké Karlovice

Chalupa Beskydy v obci Velké Karlovice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Velké Karlovice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jizerské hory Chalupa - Josefův Důl

Chalupa Jizerské hory v obci Josefův Důl nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Josefův Důl na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chata - Dolní Bečva

Chata Beskydy v obci Dolní Bečva nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Dolní Bečva na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chata - Javorná na Šumavě

Chata Šumava v obci Javorná na Šumavě nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Javorná na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chata - Klepáčov

Chata Jeseníky v obci Klepáčov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Klepáčov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Lipenská přehrada a okolí Chalupa - Frymburk

Chalupa Lipenská přehrada a okolí v obci Frymburk nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Frymburk na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Jeseníky Chata - Loučná nad Desnou

Chata Jeseníky v obci Loučná nad Desnou nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Loučná nad Desnou na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Třeboňsko Chalupa - Hamr

Chalupa Třeboňsko v obci Hamr nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Hamr na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Znojemsko Chalupa - Trstěnice

Chalupa Znojemsko v obci Trstěnice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Trstěnice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Nízké Tatry Chata - Liptovský Trnovec

Chata Nízké Tatry v obci Liptovský Trnovec nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chata - Liptovský Trnovec na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Nízké Tatry Apartmán - Bobrovček

Apartmán Nízké Tatry v obci Bobrovček nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Bobrovček na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr České středohoří Apartmán - Bílina

Apartmán České středohoří v obci Bílina nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 2. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Bílina na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Beskydy Chalupa - Bystřička

Chalupa Beskydy v obci Bystřička nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Bystřička na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Český ráj Chalupa - Václaví

Chalupa Český ráj v obci Václaví nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Václaví na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Český ráj Chalupa - Václaví

Chalupa Český ráj v obci Václaví nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Václaví na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Orlické hory Chalupa - Lichkov

Chalupa Orlické hory v obci Lichkov nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr okolí Brna Chalupa - Divoky

Chalupa okolí Brna v obci Divoky nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 19. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Divoky na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Šumava Chalupa - Prachatice

Chalupa Šumava v obci Prachatice nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Prachatice na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Česká Kanada Chalupa - Suchdol

Chalupa Česká Kanada v obci Suchdol nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Suchdol na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Nízké Tatry Chalupa - Nižná Boca

Chalupa Nízké Tatry v obci Nižná Boca nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Nižná Boca na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Hostýnské vrchy Apartmán - Trnava u Zlína - Valašský apartmán

Apartmán Hostýnské vrchy v obci Trnava u Zlína - Valašský apartmán nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Trnava u Zlína - Valašský apartmán na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Hostýnské vrchy Apartmán - Podkopná Lhota

Apartmán Hostýnské vrchy v obci Podkopná Lhota nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Apartmán - Podkopná Lhota na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Krkonoše Chalupa - Černý Důl

Chalupa Krkonoše v obci Černý Důl nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Černý Důl na webu společnosti DDS TOUR.

Silvestr Břeclavsko a Pálava Chalupa - Ivaň

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Ivaň nabízí silvestrovský pobyt na Silvestra 2011. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line rezervace, cenu za silvestrovský pobyt a podrobný popis najdete v detailu objketu Chalupa - Ivaň na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.10.13

Rubrika Aktuality

Aktuality

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.17 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Luxusní chaty pro dovolenou v ČR

Luxusní chaty a chalupy pro náročnější klienty. Užijte si letní dovolenou na chatě bez kompromisů.

18.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz