Začlenění společnosti DDS TOUR do koncernu ODEON

Cestovní agentura DDS TOUR s.r.o. se stala 100% dceřinou společností mateřské společnosti koncernu ODEON v několika krocích.

Společnost ODEON FIRM SERVIS a.s. se stala dne 8.12.2004 nejprve jejím minoritním společníkem s obchodním podílem ve výši 25%, a to na základě nového vkladu do základního kapitálu při jeho zvyšování; firma cestovní agentury v té době zněla DDS cestovní a pořadatelská agentura s.r.o. Při dalším zvyšování základního kapitálu novými vklady v roce 2005 se obchodní podíl zvýšil ode dne 11.4.2005 z 25% na 34%; současně došlo ke změně obchodní firmy na dnešní DDS TOUR s.r.o. Toto vše bylo součástí procesu, jenž měl jednak vstupem dvou nových společníků zlepšit řízení a v důsledku toho hospodaření cestovní agentury a jednak zvýšením základního kapitálu novými peněžitými vklady odvrátit hrozící konkurz. To se však ve vzniklé vlastnické struktuře nezdařilo.

Po složitých jednáních společnost ODEON FIRM SERVIS a.s. převzala obchodní podíly ostatních dvou společníků, stala se jediným společníkem cestovní agentury DDS TOUR s.r.o., která se tak stala 100% dceřinou společností a součástí koncernu ODEON. Tato skutečnost spolu se zápisem nového jednatele byla zapsána do obchodního rejstříku dne 15.2.2006. Následně došlo ke změnám ve všech oblastech a činnostech cestovní agentury DDS TOUR s.r.o. a ke konsolidaci jejího hospodaření a stabilizaci její finanční situace. Dnes jde o ziskovou, stabilní a rozvíjející se společnost podnikající v odvětví cestovního ruchu.

Článek Začlenění společnosti DDS TOUR do koncernu ODEON se nachází v rubrice Historie.

Aktuality

Pronájem bytu 2+1 v Třeboni

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v Třeboni.

2.01.20 - Více ...

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz