Začlenění Aromky Brno do koncernu ODEON

Cesta společnosti Aromka Brno s.r.o. do jejího současného postavení 100% dceřiné společnosti ODEON FIRM SERVIS a.s., tj. mateřské společnosti koncernu ODEON, byla poměrně komplikovaná.

Společnost ODEON FIRM SERVIS a.s. se stala v červnu 2007 majoritním akcionářem společnosti Aromka Brno, a.s. (IČ 49971409 se sídlem Brno, Vídeňská 91, PSČ 656 05), která se tak stala dceřinou společností koncernu ODEON. Mnoho let před tím byla minoritním akcionářem.

V procesu restrukturalizace této společnosti, který byl realizován z důvodu neuspokojivých hospodářských výsledků byla uskutečněna dvě zásadní opatření:

V roce 2009 se změnila vlastnická struktura společnosti Aromka Brno s.r.o. v procesu zvýšení jejího základního kapitálu vkladem společnosti ODEON FIRM SERVIS a.s., a to s účinností od 25.8.2009; ta tak získala majoritní obchodní podíl ve výši 9/11. Druhý obchodní podíl ve výši 2/11 držela dceřiná společnost ODEON DATA SERVIS a.s. Oba obchodní podíly se spojily a mateřská společnost koncernu ODEON se stala jediným společníkem dceřiné společnosti Aromka Brno s.r.o. dne 1.10.2010, tj. v den kdy převzala jmění dceřiné společnosti ODEON DATA SERVIS a.s., která toho dne zanikla bez likvidace.

Článek Začlenění Aromky Brno do koncernu ODEON se nachází v rubrice Historie.

Aktuality

Pronájem bytu 2+1 v Třeboni

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v Třeboni.

2.01.20 - Více ...

Chaty a chalupy pro letní dovolenou v ČR

Výběr top objektů z nabídky chat a chalup pro letní dovolenou.

18.01.19 - Více ...

Penzion Vratislavský dum

Penzion Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

12.01.17 - Více ...

Schwarzenberský seník - penzion v Třeboni

Rezervujte si ubytování pro dovolenou v Penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni.

31.01.16 - Více ...

Činnosti společností v koncernu

Nové projekty

Na podzim roku 2015 jsme ve spolupráci se společností Antstudio spustili novou verzi internetového portálu Trebonsko.cz.

Letní dovolená 2016

 
 Koncern ODEON © 2010 .::. Mateřeská společnost koncernu ODEON a.s.
ODEON a.s.Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz